Pratik Hesaplamalar
2023 Yılı Ocak Online Ücret/Maaş Hesaplama

Online Vücut Kütle İndeksi / Oranı Hesaplama

Personel Mevzuatı
Personel Evrakları
Diğer

Enflasyon Düzeltmesi Mevzuatı

2012 Vergi Usul Kanunu Amortisman Oranları

ONLİNE İHBAR SÜRESİ VE TAZMİNATI HESAPLAMA 2024

Tutar girişi yaparken kuruş ayıracı olarak nokta (.) kullanınız. 

Çalışmaya başlanılan (işe giriş tarihi) tarihi işe giriş tarihine, İşten ayrıldığınız tarihi işten çıkış tarihine, son aldığınız ücretin brüt tutarını "Aylık Brüt Ücreti" bölümüne (Brütünüzü bilmiyorsanız tıklayın) yazın.
İşe Giriş Tarihi (Gün,Ay,Yıl)
İşten Çıkış Tarihi (Gün,Ay,Yıl)
Aylık Brüt Ücreti
Hesaplama İçin Tuşa Tıklayın
Çalışma Süresi
İhbar Tazminatı Süresi
Hesaplanan Tazminat Tutarı
. Gelir Vergisi Kesintisi (Vergi dilimleri, dikkate alınmamıştır, %15 olarak hesaplanmıştır)
Damga Vergisi Kesintisi
Kesintiler Toplamı
NET İŞÇİYE ÖDENECEK İHBAR TAZMİNAT TUTARI
İşveren işçiyi işten çıkarmadan önce ihbar tazminatı süresi kadar önce fesih bildiriminde bulunup, işçiye günde 2 saat iş arama izni vercecek ve işçiyi bu sürede çalıştıracaktır veya bildirimde bulunmadan yukarıdaki ihbar tazminatı süresine isabet eden ücretini ödeyerek işçiyi işten çıkaracaktır. Aynı ihbar süreleri işçi için de aynen geçerlidir. İşçi de belirtilen süre kadar öncesinden işten ayrılacağını bildirmelidir.


Bordro ve Personel Çözümleriniz İçin Pratik ve Kolay AGSoft Personel Bordro Hesaplama ve Takip Programı Online ücretsiz kıdem ihbar tazminat hesaplama, kıdem tazminatı hesaplama, tazmınat hesaplama, kıdem tazminatı tavanı 2012, kıdem tazminatı hesaplama 2012,ihbar tazminatı hesaplama,tazminat hesaplama 2012,kıdem ve ihbar tazminatı hesaplama,kıdem ihbar hesaplama,kidem tazminati hesaplama,kıdem hesaplama,ihbar ve kıdem tazminatı,2012 kıdem tazminatı tavanı,kıdem tazminat hesaplama,kıdem ihbar,kıdem hesaplama 2012,ihbar hesaplama 2012.

Online Ücretsiz Ücret Hesaplama İçin Yazının Üzerine Tıklayın

 

Anahtarlar: İhbar Tazminatı Nasıl Hesaplanır, İhbar Tazminatı Hesaplama, Pratik, Kolay İhbar Tazminatı ve Süresini Hesaplama, İhbar Tazminatı Hesaplama Örneği, Hesaplama Tablosu, Online İhbar Süresi ve Tazminatı Hesaplama, Ücretsiz, Kolay, Pratik ve Hızlı Hesaplama

 
AGSoft® Yazılım (2003-2024) Misyonumuz